Uchwyty meblowe Gamet do kuchni

2016-08-17

Każde pomieszczenie musi pełnić dwie podstawowe funkcje: estetyczną oraz funkcjonalną. Ważne jest nie więc nie tylko to, jakie wybierzemy szafki i jak je rozmieścimy, jak również jakie uchwyty meblowe wybierzemy.

Ten artykuł będzie dotyczył mebli kuchennych. Trzeba tutaj pamiętać, że uchwyty meblowe w tym pomieszczeniu będą bardziej eksploatowane niż te w meblach pokojowych. Produkty muszą być więc dobre jakościowo. Wśród oferty uchwytów meblowych Gamet znajdują się gałki, klamki, jak i uchwyty zintegrowane. Są wykonane z wysokiej jakości tworzyw sztucznych, metalu oraz stali nierdzewnej.

Oferta jest tak bogata, że niezależnie od tego, czy masz nowoczesną kuchnię czy bardziej w stylu rustykalnym, znajdziesz idealne uchwyty meblowe dla siebie. Uchwyty meblowe Gamet swoim wyglądem przywołują dawne dzieje, XVIII wiek lub wręcz przeciwnie - przypominają uchwyty ze statku kosmicznego. Oferta tak naprawdę jest nieograniczona, dzięki czemu tylko wyobraźnia ogranicza. Różnią się także wielkością i zastosowaniem.

Uchwyty meblowe Gamet są montowane albo za pomocą specjalnego kleju, który wysycha bardzo szybko, albo na wkręty: jedną lub dwie śrubki, dzięki czemu uchwyt będzie mocno się trzymał. Musi tak być, ponieważ w innym razie nie będą spełniać swojej funkcji. Służą do otwierania szuflad i szafeczek, czasem to robimy z rozmachem - dlatego muszą być naprawdę wytrzymałe i dobrej jakości.