Stół na miarę potrzeb

2016-12-02

Organizacja spotkań, konsultacji, narad i innych roboczych zgromadzeń nie może obyć się bez odpowiedniego wyposażenia. W zależności od rangi wydarzenia i liczy jego uczestników będzie się ono zmieniało, stałym elementem będą jednak stoły konferencyjne takie jak q-box, przy którym uczestnicy mogą swobodnie usiąść i położyć przed sobą potrzebne dokumenty, czy też laptopa.


Podobnie jednak jak i w innych dziedzinach również w zakresie doboru odpowiedniego stołu można skorzystać z różnych opcji. Najważniejszy rzecz jasna będzie podstawowy parametr, czyli liczba osób jaka ma się zmieścić przy stole. Tutaj zakres jest praktycznie nieograniczony. Podstawowe modele, mieszczące do 10 osób, można dostać praktycznie w każdym sklepie z meblami biurowymi.


Większym problemem może być za to znalezienie stołów konferencyjnych przewidzianych dla kilkudziesięciu osób. W takim przypadku dobrym rozwiązaniem będzie skorzystanie z modelu modułowego, pozwalającego na stworzenie zestawu dostosowanego do indywidualnych potrzeb i oczekiwań.


Zasada jest tutaj bardzo prosta - zestaw składa się co najmniej z dwóch rodzajów modułów - końcowych i środkowych. Do zestawienia prostego, liniowego stołu należy zakupić dwa moduły końcowe i dowolną ilość modułów środkowych. Pozwala to na stworzenie stołu o długości ograniczonej jedynie wymiarami pomieszczenia, w której zostanie ustawiony.