Jak wybrać ladę recepcyjną?

2017-03-05

Recepcja to bardzo ważne miejsce w każdym biurze. To tam pojawiają się klienci i potencjalni kontrahenci. W tym przypadku liczy się nie tylko wykwalifikowany personel, ale i sama estetyka wystroju. Dlatego też warto wybrać odpowiednie lady recepcyjne, jak te z biuro-serwis.pl.


Lada recepcyjna to wizytówka firmy

Okazuje się, że recepcja to niejako wizytówka firmy. Warto więc zadbać o to, aby pierwsze wrażenie było jak najbardziej pozytywne. W recepcji nie sprawdza się zwykłe biurko. To bowiem lada pomaga utrzymać przestrzeń w należytym porządku. Dzięki specjalnemu cokołowi klient nie widzi blatu roboczego  recepcjonisty. Ponadto tak lada pozwala na lepsze rozmieszczenie wszelkiego rodzaju akcesoriów biurowych.


Jaka kolorystyka do biura?

Zawsze sprawdza się połączenie czerni i bieli. To rozwiązanie zresztą  bardzo modne. Poza tym warto pamiętać, że na białych elementach nie widać tak szybko kurzu. Od lat zawsze dobrze sprzedają się też brązy i wszystkie odcienie ziemi. To kolory neutralne, ale kojarzące się raczej pozytywnie. Są idealne w przypadku firm, które chcą się kojarzyć ze stabilnością. Okazuje się też, że z takich kolorów także można stworzyć atrakcyjny wystrój, który będzie sprzyjał wykonywaniu obowiązków.