Eleganckie i niepowtarzalne systemy drzwi przesuwnych

2017-06-13


W Polsce systemy drzwi przesuwnych, tak samo zresztą jak i na całym świecie cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem. Na naszym rynku jest bardzo wiele różnorodnych systemów drzwi przesuwanych, dlatego też wybranie tych najlepszych do szaf i przejść, może stanowić naprawdę duże wyzwanie.

Największe korzyści

 Nowoczesne systemy drzwi przesuwnych pozwalają na bardzo dużą oszczędność wolnego miejsca, którego zwłaszcza w mniejszych mieszkaniach zawsze brakuje. Dzięki systemom drzwi przesuwanym można również dowolnie urządzić swoje mieszkanie. Przy pomocy nowoczesnych systemów drzwi przesuwanych można budować nowoczesne szafy, swobodnie oddzielać sąsiadujące pomieszczenia, czy też wyodrębniać dodatkowe strefy w mieszkaniu.

Bezramowe systemy drzwi przesuwnych

W dzisiejszych czasach bardzo modne są przede wszystkim bezramowe systemy drzwi przesuwnych, które stosowane są głównie w szafach i nowoczesnych garderobach. Systemy te mają przeważnie konstrukcje oparte o specjalne wypełnienie drzwi. W systemach tych oprócz zwykłych płyt meblowych, bardzo często stosuje się także szkoło, dzięki któremu można stworzyć niesamowite aranżacje wnętrz. Największą zaletą beramowych systemów drzwi przesuwanych, jest to że mogą pracować bardzo płynnie i niesłychanie cicho. Pamiętać należy jednak o tym, że bezramowe drzwi przesuwane można stosować jedynie z takimi wypełnieniami, z których jedno skrzydło nie może przekroczyć 50kg.