Praktyczna strona rozkładanego stołu

2018-03-11

Stół to nieodłączny element salonu, bądź pokoju, przy którym można wspólnie usiąść, porozmawiać, zjeść posiłek czy pograć w grę planszową. Przy stole czasem spotyka się dwójka ludzi, a innym razem kilkanaście osób rodziny i przyjaciół. Wybór stołu do domu wcale nie należy do najprostszych. Trzeba dokładnie przemyśleć jego wymiary i ilość krzeseł, które będą potrzebne. Na co dzień zazwyczaj wystarcza zwykły stół dla czterech osób, ale wyjątkowe okazje wymagają doprawdy szerokiego i długiego stołu - szczególnie jeśli rodzina i grono przyjaciół jest pokaźne.

Duży, czy mały stół?

Niektórzy nie potrzebują wielkiego stołu. Jeśli mają małą rodzinę i zawsze spędzają czas w małym gronie - nie ma potrzeby kupowania ogromnego stołu. Jeśli jednak rodzina jest duża, a goście często przybywają do domowego zacisza - warto pomyśleć o stole, który sprawdzi się zarówno przy śniadaniu dla czwórki osób, ale i podczas urodzinowej imprezy dla piętnastu osób.

Najnowsze rozwiązania są praktyczne i estetyczne

Stoły rozkładane to genialne rozwiązanie dla osób, które pragną zaoszczędzić miejsce w pokoju na co dzień, gdy stół będzie stał złożony, ale mogą spać spokojnie, bo większa ilość gości również nie stanowi żadnego problemu. Dziś można kupić naprawdę ciekawe stoły rozkładane na przykład w sklepie Edinos. Malutki stolik dla dwojga można zamienić w niesamowicie długi stół dla dwunastu osób. To naprawdę możliwe. Producenci wychodzą naprzeciw potrzebom konsumentów. Taki stół to bardzo praktyczne rozwiązanie do każdego salonu.