Nowoczesne szafki pod tv

2018-04-19
Niedopasowane wysokością szafki i plątające się kable to już przeszłość. Obecnie, urządzając dom lub mieszkanie, zwracamy uwagę na każdy detal. Nic dziwnego, że wybór szafek pod tv staje się dla nas nie lada wyzwaniem.

Na co powinniśmy zwrócić uwagę wybierając szafki do salonu?


Po pierwsze - wysokość
Aby zadbać o własne zdrowie i komfort oglądania telewizji musimy wybrać szafkę o odpowiedniej wysokości. Powinna być dobrana tak, aby oglądając nie było potrzeby podnoszenia głowy, co jest niekorzystne dla naszego wzroku oraz mięśni karku.

Po drugie - styl


Szafka powinna współgrać z ogólnym wystrojem naszego mieszkania. Obecnie bardzo często wybierane są pod tv szafki skandynawskie. Należy jednak pamiętać, że szafka pod tv w skandynawskim stylu będzie dobrze wyglądać w otoczeniu innych mebli o podobnym wizerunku. Jeśli nasze mieszkanie jest urządzone w stylu minimalistycznym taki wybór może okazać się strzałem w dziesiątkę. Jeśli jednak postawiliśmy na styl angielski lub tradycyjny, możemy zastanowić się nad szafkami o nieco mniej "surowym" wizerunku. Nasze wnętrze stanie się wtedy przemyślane i harmonijne.

Po trzecie - funkcjonalność


Jeśli oprócz telewizora chcesz umieścić na szafce płyty cd, odtwarzacz lub xboxa pomyśl o tym przed zakupem szafki RTV. Odpowiednio dobrana pozwoli na dogodne ulokowanie wszystkich multimedialnych urządzeń.